Images

Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Noter onaylı tercüme, acil gelişen ve hızlı bir şekilde tercümesi gereken evrak, mail, metin, anlaşma, sözleşme, gibi belgelerin talep edilen en kısa sürede ve kaliteden ödün vermeksizin tercüme edilmesidir. Çalışma ya da eğitim alanında planlı olmak ve çözüm odaklı olmak çok önemlidir. Ne kadar planlı olsanız da elde olmayan nedenlerle acil çözülmesi gereken ya da beklenmeyen bir iş ile karşılaşabilirsiniz. Böyle bir durumda noter onaylı tercüme hizmetimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Noter onaylı tercüme hizmeti alırken en önemli noktalardan biri tercümeyi yapacak kadronun tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşması gerekmektedir. 7/24 noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızdan hizmet talep edebilir ve internet adresimizden veya whatsapp ile hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı tercüme hizmetine ihtiyacınız olduğunda, profesyonel yeminli tercüman ekibimizle 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktayız. Noter onaylı tercüme konusunda deneyimimiz ve koordineli ekibimizle günün her saatinde mail, whatsapp veya sitemiz üzerinden noter onaylı tercüme hizmeti vermeye devam etmekteyiz. Tüm dillerde noter onaylı tercüme edilecek belge ve dökümanlarınız profesyonel yeminli tercüman ekibimiz tarafından tercüme edilmektedir.

Minimum Sürede Teslim Garantili Noter OnaylıTercüme

Profesyonel ve alanında uzman ekibimizle tüm dillerde acil çeviri hizmeti sunuyoruz. Noter onaylı tercüme, hızlı teslim edilmesi gerektiği için normal çevirilere göre daha fazla dikkat gerektirir. Bu gibi durumlarda hata oranını en aza indirmek için tercümelerinizi kalite kontrol aşamasından geçirmekteyiz. Kaliteyi ve hatasız çeviriyi önceliğimiz olarak benimsemekteyiz. Hızlı tercüme teslimatının, kalitesiz çeviri anlamına gelmediğinin bilincinde olarak acil tercüme hizmeti sunuyoruz. Tüm alanlarda, teknik çeviri, hukuk çevirisi, akademik makale çevirisi, tıbbi çeviri, sunum çevirisi gibi tüm konularda her türlü belge çevirilerinizi minimum sürede hatasız ve kaliteli olarak minimum sürede teslim ediyoruz. Çevirilerinizi olabildiğince size bildirdiğimiz teslimat süresinden daha erken teslim etmeye özen gösteriyoruz. Hızlı çeviri hizmetimizde herhangi bir sorun veya talep edilen revizeler için her zaman hizmetinizdeyiz. Noter onaylı tercüme hizmeti alırken en önemli noktalardan biri tercümeyi yapacak kadronun tecrübeli ve işinde uzman kişilerden oluşması gerekmektedir. 7/24 noter onaylı tercüme hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamızdan hizmet talep edebilir ve internet adresimizden veya whatsapp ile hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz

Uygun Fiyatlı Noter Onaylı Tercüme Hizmeti

Tercümanlık maksimum profesyonellik ve uzun zamanlı deneyim gerektiren bir meslektir. Tercümede oluşabilecek en küçük bir hata büyük sorunlar yaratabilmektedir. Bu konuda hem sizin mağdur olmamanız hem kalitemizden ödün vermememiz için alanında uzman, tercümanlık eğitimi almış ve tercümanlık mesleğinde uzun yıllar tecrübe kazanmış yeminli tercümanlar ile çalışmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz doğru ve kaliteli tercüme yaparak size en iyi biçimde size teslim etmektir. Acil, profesyonel ve en uygun fiyatlı tercümelerinizi size en kısa sürede teslim edebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı tercüme temel olarak sıklıkla rastlanan bir işlemdir. Bu kapsamda Lion Translate olarak her çeviri hizmetinde etkin performans sunarak ilerleme sağlayacağız. Bilindiği üzere noter onaylı çeviri hizmeti, adından da anlaşılacağı üzere tercüme işleminin sonrasında bir noter tarafından tasdik edilmiş olması gereken çeviri faaliyetine denmektedir. Bu kapsamda değerlendirildiğine son derece önemli olduğunu belirtmek isteriz.

Noter onaylı tercüme işleminde esas olarak tercüme faaliyetini, bir noterde yemin zaptı olan çevirmenler gerçekleştirebilmektedir. Bu kapsamda belirtmek gerekir ki ilk etapta yemin zaptı oluşan ve çevirmenlerce gerçekleştirilen tercüme hizmeti, sonraki aşamada çeviriyi yapan yeminli tercümanın yemin zaptının bulunduğu noter tarafından tasdik edilir. Bu adımlar sonrasında ise noter tasdikli tercüme faaliyeti sonuçlanmış olur.

Profesyonel Noter Onaylı Tercüme Nasıl Olur

Profesyonel noter onaylı tercüme, LionTranslate tarafından başarılı bir şekilde düzenlenmektedir. Bu noktada belirtmek gerekir ki aşağıda yer alan tüm belgeler için noter onaylı tercümeye gerek duyulmaktadır:

 • Adli Sicil Kaydı Tercümesi
 • Banka Hesap Dökümü Tercümesi
 • CV Tercümesi (resmî bir kuruma ibraz edilecekse)
 • Diploma Denkliği Tercümesi
 • Doğum Belgesi Tercümesi
 • Evlilik Cüzdanı Tercümesi
 • İkamet İzni Tercümesi
 • Kimlik Belgesi Tercümesi
 • Maaş Bordrosu Tercümesi
 • Niyet Mektubu Tercümesi
 • Nüfus Belgesi Tercümesi
 • Oturma İzni Tercümesi

Yukarıda yer alan belgeler ve dahası için profesyonel bir çeviri hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada metinin açıklayıcı ve nesnel bir portföyde hazırlanması oldukça önemlidir.

Noter Onaylı Tercüme Ücret ve Fiyatları

Noter onaylı tercüme ücretleri sıklıkla merak edilmektedir. Dijital dünyada etkin bir şekilde yer alan bireyler, noter onaylı çeviriye ihtiyaç duyduğunda bunu ilk olarak internet üzerinden araştırmaktadır. Bu kapsamda hem hizmet hem de fiyatlandırmalar noktasında ilk referans internet kapsamında değerlendirilmektedir.

Noter tasdikli çeviri ücret ve fiyatları farklılık arz eden bir süreç sunmaktadır. Bu süreçte atmanız gereken en önemli adım, doğru firma ile bütçe bazlı planlamalar konusunda değerlendirmeler yapmak olacaktır. Peki, fiyatlandırmalar konusunda nasıl ilerleme sağlanmalıdır?

Yukarıda yer alan soruya cevaben belirtmek gerekir ki noter onaylı tercüme hizmeti alırken fiyat konusunda kendinize en uygun olan firma ile ilerleme sağlamalısınız. Bu sebeple Lion Translate olarak bünyemizde yer alan profesyonel tercümanlar ile süreci ilerletmekteyiz. Bu süreçte projelerin takibini de sizlere sağlayarak gerekli iletişimleri oluşturmaktayız. Tüm bilgilerden hareketle kendi bütçenize ve zaman kavramınıza zarar vermemek adına bizimle iletişime geçerek başarılı bir tercüme hizmetine dahil olabilirsiniz.

Yeminli Çeviri ve Noter Onaylı Tercüme Arasındaki Fark

Yeminli tercüme genel itibariyle yeminli tercüman tarafından yapılarak imzalanan ve mühürlenen tercümelere verilen temel bir tanımdır. Bu kapsamda belirtmek gerekir ki Noter tarafından tasdiklenen onaylı tercüme, kaynak bir dilden çevrilmesi gereken dile özgün bir şekilde hazırlanan resmî belgelerin, noterde onaylanmak üzere hazırlanması sürecini ifade etmektedir. Bunun yanı sıra en temel fark ise, tercüme yapılan belge ve evraklara devlet tarafından onay verilmesi ya da verilmemesi konusunu kapsamaktadır.

Bir diğer fark olarak belirtmek gerekir ki yeminli tercüme işleminde yeminli tercüman vasıtasıyla çevirisi gerçekleştirilen belge ve evraklara çeviriyi yapan yeminli tercümanın imzasını atması belge ve evrakların geçerliliği açısından yeterlidir. Diğer bir aşamada belirtildiği üzere noter onaylı çeviri işleminde ise çevirisi yeminli tercüman tarafından yapılmış olan belge ve evrakların son olarak noter onayına sunulması şarttır. Belirtilen bu madde ise tercümesi yapılan belge ve evrakların bir devlet kurumu tarafından onaylanmış olması anlamına gelmektedir.